TerároPlky

FotoTerárium v novém kabátě

První příspěvek FotoTerária byl publikován 11. 4. 2013. Tehdy jsem začala fotit momenty v rámci projektu 365. Těch mých maličkostí je dneska už téměř 800. A i když jsou to někdy opravdu pitomosti, co se mi dostanou do hledáčku, staly se každodenním rituálem.

FotoTerárium se v průběhu časuměnilo. Rostlo a vyvíjelo se (ulovilo 882 příspěvků, to není málo). A i když své čtenáře stále ještě tak trochu hledá, má své místo. Alespoň pro mě určitě.

FotoTerárium vzniklo původně jen jako „odkladiště“ fotografií. Ale protože jsem zároveň knihomolem tělem i duší (Taky máte problém jít kolem knihkupectví a nepodívat se dovnitř? Šňupete knihy? Tak přesně víte, o čem mluvím.), rozhodla jsem se přečtené knihy doporučovat dál. A tak jsem se dala na recenzování. Trochu jsem se toho bála, protože je vcelku velká zodpovědnost psát o knihách a ještě je k tomu kriticky soudit. Zjistila jsem ale, že je to přesně to, co mi v životě chybělo a co mě opravdu baví. Snad některá z recenzí zaujme i Vás.

A protože se chce FotoTerárium předvést v ještě pestřejších barvách, rozhodlo se změnit svůj kabát, aby se všem úlovkům dobře dařilo. Snad se Vám bude líbit a zavítáte častěji. 🙂

Přeji příjemnou zábavu při lovení. 🙂

stažený soubor (1)

Archiv FotoTerária najdete na jeho staré adrese:

http://fototerarium.blogspot.cz/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s