TerároPlky

Výzvy roku 2017

Nový rok, to je vždycky bilancování roku předchozího. Co vyšlo, co se nepovedlo, co změnit do budoucna. Pro mě byl rok 2016 velká výzva. Na všech rovinách. A tenhle rok bude ještě větší. 🙂 Rozhodla jsem sepsat, co bych ráda zvládla. Jsou to všechno menší či větší projekty. Něco jsem rozjela už loni a nebyla schopná je dokončit a něco jsou novinky, které mě zaujaly a rozhodla jsem se zapojit.

Tak tady to je:

#Bookishrainbow17

Tenhle projekt jsem poprvé zaznamenala u @zvrhla_narciska na Instagramu. Člověk si knížky nekupuje podle barvy, někdy možná podle obálky (což je i můj případ), ale je pak zajímavé dát je do kupy a vidět, kolik knížek od jedné barvy (nebo barevné kombinace) dokázal nashromáždit. Zrovna Daffodila je v tom přeborník, její fotky mě moc baví.

Fotky ode mně najdete na mém Instagramu. A něco se určitě objeví i tady.

img_20170226_134500

#CtenarskaVyzva2017

Té jsem se nikdy tak úplně neúčastnila. Sice se mi podařilo občas splnit nějaký úkol, ale byla to spíš náhoda. Tenhle rok bych ji chtěla splnit celou, tak jsem sama na sebe zvědavá. Víc info a knížky, které jsem si vybrala, najdete v samostatném článku. 🙂

#Grannie’s blanket

Tohle je můj rest z loňska. Začala jsem slibně. Neúnavně jsem háčkovala jeden čtvereček za druhým, ale pořád ne a ne deku dokončit. Protože se mi nechce začínat nic dalšího, dokud si tohle nebudu moct odškrtnout, je to (snad) větší motivace.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

#Dr. Oetker – pečeme s láskou 2017

Kalendář se stejným názvem nám vždycky visel doma a já tak pokračuju druhým rokem i u sebe doma. Vždycky jsem si říkala, že když už tam ty recepty mám, mohla bych taky konečně něco z toho upéct. Zatím jsem to nikdy nesplnila, tak letos mám ještě 12 možností.

#Knižní tagy

Ty mě vždycky trochu míjely. Letos jsem už ale narazila na jeden super a to od Nofreeusernames – A-Z knižní tag a ten se mi líbí moc. Tak uvidíme, jak se mi bude dařit s odpověďmi a jestli se mi letos ještě něco dalšího poštěstí.

tumblr_oiycane77j1s7540ko1_1280

#365

Tohle je projekt, ke kterému bych se vrátila. Když jsem začala poprvé, vydrželo mi to přes 1 000 fotografií, ale pak jsem ztratila nit. Tak uvidíme, jak se mi bude dařit podruhé. Více o projektu můžete najít tady: https://365project.org/.

img_20170104_141940


Jak na to tak koukám, bude rok 2017 opravdu zajímavý. Držte mi pěsti, aby alespoň něco z toho vyšlo. Doufám, že vás dál budou bavit knižní recenze a že si najdete cestu i k dalším článkům, které se tu objeví.

Tenhle rok bude bomba! 🙂

Díky,

T.

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s