Soutěže

Letní lelkování: 4. indicie

Léto se blíží do své poloviny, což je rozhodně škoda. Jak trávíte léto? A s jakou knihou? Je tu středa s ní i čtvrtá indicie!! 🙂 IMG_0013

Tentokrát má podobu puzzle. 🙂

Návod k použití

Protože mi nešlo vytvořit klikací soubor přímo z blogu, najdete puzzle ke stažení na Uložto.cz. Stačí kliknout na „Lelkovací puzzle“ a stáhněte si puzzle. Je to maličký soubor s příponou .exe, který se Vám hned spustí.

Lelkovací puzzle

Obálka, kterou máte složit, je přímo v náhledu. Tzn., že pokud knihu nepoznáte hned, určitě to nevadí. Pokud ale knihu poznáte po složení prvních pár dílků, bude Vám to také k ničemu. 🙂 Abyste se dostali k výsledné části tajenky, je nutné, abyste složili CELÉ PUZZLE!!!

Teprve až složíte celou knižní obálku, stačí kliknout na kartu žolíka v horní části puzzle a ukáže se Vám odkaz na stránku FotoTerária, kde se ukrývá 4. část tajenky.

Pokud by Vám nefungoval odkaz nebo byste měli jakýkoliv problém, určitě pište! 🙂 nebo Vám je pošlu mailem (pište na mail sarancatko19@gmail.com). Nebojte, nestáhnete si žádný vir, není nutná žádná instalace. Jen to bohužel tentokrát nešlo vyřešit jinak.

Hodně štěstí a těším se na Vaše odpovědi!!! 🙂

Odpovědní formulář

Pravidla soutěže

Advertisement

1 komentář: „Letní lelkování: 4. indicie“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s